Kompakt Taşınabilir Spektrofotometreler

İster yeni bir renk kontrol programı oluşturmak, ister görsel incelemeye dayanan mevcut bir programı iyileştirmek isteyin, kullanıcı dostu X-Rite Ci4100 ve Ci4200 masa üstü küre spektrofotometreler, kolay kontrol ve temel spektral analiz için tasarlanmıştır. ile birleştirildiğinde Formülasyon ve/veya kalite kontrol yazılımı , kompakt tezgahlar bir başarılı/kalıcı renk programının temeli olabilir.
 Ci4100

Ci4100 Kompakt Masaüstü Spektrofotometre

Perakende Boya Ölçümü için


Ci4100, perakende boya eşleştirme için sayaç personeli tarafından çok yönlü kullanım kolaylığı için özel olarak tasarlanmış, uygun fiyatlı, kompakt bir masaüstü küre spektrofotometredir.

 

 Ci4200

Ci4200 Kompakt Masaüstü Spektrofotometre

Yansıma Ölçümü için


Ci4200 kullanımı kolay kompakt bir masaüstü küre spektrofotometredir . , Color QC ve Formulation yazılımıyla birlikte gelişen bir renk yönetimi programını destekleyen,

 

Perakende Boya Renk Eşleştirme için Kompakt Spektrofotometre Kullanma

Sağlam yapısıyla Ci4100, yoğun boya tezgahları için uygun fiyatlı bir renk ölçüm cihazıdır.

Ci4100 Özellikleri:

  • Numuneleri hedeflemek için bir numune kolu kullanır
  • Bir LED ekranda durum, kalibrasyon ve işlem ipuçları sunar
  • ASTM standartlarına uygun olarak mat ve parlak numuneler için ilişkili 60⁰ parlaklık değeri sağlar.
  • • 400nm-700nm spektral aralık sunar
  • ile birlikte kullanıldığında ColorDesigner PLUS yazılımı Ci4100, müşteri boya tariflerini formüle etmek ve saklamak için mükemmel bir seçimdir.

geleneksel tezgah üstü spektrofotometre, taşınabilir spektrofotometreler
Renk eşleştirme çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için perakende boya sektörü sayfamızı ziyaret edin .

Ci4100 ürün özelliklerini ve teknik özelliklerini görüntülemek veya fiyat teklifi istemek için Ci4100 ürün sayfasını ziyaret edin .

 

Endüstriyel Renk Ölçümü ve Kalite Kontrolü için Kompakt Spektrofotometre Kullanma

Çeşitli sektörlerdeki küçük ve orta ölçekli üreticiler için tasarlanan kullanıcı dostu Ci4200, endüstriyel renk ölçüm ortamları için kompakt bir spektrofotometredir.

 Ci4200 kompakt spektrofotometre, dalga boyu aralığı 400nm-700nm

Ci4200 Özellikleri:

  • 400nm-700nm dalga boyu aralığı
  • Hammaddelerin rengini değerlendirin
  • Doğru renk okumaları sağlamak veya görsel incelemeyi (SPIN/SPEX) doğrulamak için renk ve parlaklıktaki farklılıkları tanımlayın
  • Potansiyel olarak tozlu ortamlarda ve zorlu koşullarda kullanılabilir

ile birleştirildiğinde Kalite kontrol ve/veya formülasyon yazılımı , Ci4200 gelişen bir renk yönetimi programını destekleyebilir.

Ci4200 ürün sayfasını Ürün özelliklerini ve teknik özelliklerini incelemek veya fiyat teklifi istemek için ziyaret edin.

Kalite Kontrolü için OBA’ları ve Floresan Maddeleri Değerlendirmek üzere Kompakt Spektrofotometre Kullanma

Gelişmiş Ci4200UV, Ci4200’ün tüm özelliklerini içerir ve ayrıca kendi kendini kalibre eden UV aydınlatma özelliğini ekler. Bu özellikle, ışık kaynağı değiştiğinde rengin değişip değişmeyeceğini belirlemek için optik parlatıcı ve floresan ajanların hammaddeler ve nihai ürünler üzerindeki etkisini değerlendirebilirsiniz.

ziyaret edin . Ci4200 ürün sayfasını Ürün özelliklerini ve teknik özelliklerini incelemek veya fiyat teklifi istemek için

 renk ölçümü, Ci4200UV kompakt spektrofotometre, saha testi

Bir Spektrofotometre Seçerken Dikkate Alınması Gereken Diğer Hususlar

Kompakt Taşınabilir Spektrofotometreye mi ihtiyacınız var?

Tezgah üstü spektrofotometre ile taşınabilir spektrofotometre arasında seçim yaparken dikkate alınması gereken önemli bir nokta, numunenizin boyutudur. Numuneyi kompakt bir masaüstü spektrofotometreye getirmelisiniz, bu nedenle büyük, ağır numuneler veya saha testleri için taşınabilir bir mobil cihaz daha iyi bir seçim olabilir.

Ci60 Serisi, doğru renk, kompakt taşınabilir spektrofotometre, saha testi

X-Rite’ın küre spektrofotometreleri, çeşitli iş akışlarına kolayca uyum sağlayan ve geniş bir malzeme yelpazesinde rengi doğru bir şekilde ölçen kullanışlı, taşınabilir ve elde tutulan cihazlardır.

X-Rite’ın Kompakt Taşınabilir Spektrofotometrelerine bakın.

Tam Boyutlu Küre Masaüstü Spektrofotometreye mi ihtiyacınız var?

Kompakt küre spektrofotometreler, temel renk değerlendirmesi ve formülasyonu için yeterli olsa da, tam boyutlu masa üstü küre spektrofotometreler kadar doğru değildir. Dar toleranslar için tam boyutlu bir küre tezgah daha iyi bir seçim olabilir.

masaüstü spektrofotometre, renk ölçümü, çift ışın

 

Ci7000 serisi tezgah üstü küre spektrofotometreler, benzeri görülmemiş denetim yolları ve tekrarlanabilir performans ile rengi ölçmek, yönetmek ve iletmek için yeni bir endüstri standardı belirliyor.

X-Rite’ın Tam Boy Sphere Masaüstü Spektrofotometrelerine Bakın

Çok Açılı Spektrofotometreye mi ihtiyacınız var?

Özel efektleri kontrol etmek zordur çünkü algımız ışığın türüne ve yansıma açısına göre değişebilir. Kompakt, taşınabilir veya tam boyutlu bir küre spektrofotometre yerine, sedefli, metalik pullar ve mika gibi katkı maddeleri içeren boyalar, kaplamalar ve plastikler için özel efektleri ve diğer özellikleri değerlendirmek üzere çok açılı bir spektrofotometreye ihtiyacınız olabilir.

MA-5 KK | Efekt Kaplamaları için X-Rite Çok Açılı Spektrofotometre
X-Rite’ın portatif çok açılı spektrofotometreleri, özel efektli boyalar ve kaplamalar üzerinde hassas renk ölçümleri sağlamak için renkli görüntülemeyi çok açılı teknolojiyle birleştirir.

X-Rite’ın Çok Açılı Spektrofotometreler

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir