MA-T Serisi Spektrofotometrelere Geçmek İçin En Önemli Nedenler

Çok açılı spektrofotometrelerin MA-T ailesi, yüzey efektlerinin ölçülmesi için yeni bir endüstri standardı belirler. Metalik, ışıltılı veya aşırı parlak renklerin ölçülmesinde tekrarlanabilirlik ve her zamankinden daha kolay kullanım kolaylığı sağlar.Özel efektli yüzeylerle çalışıyorsanız, bir MA-T kullanmanız için gereken dört önemli neden:

1. Olağanüstü yüzey efektleri kullanın ve kontrol edin.
MA-T, renk ve parıltı ölçümünü endüstride lider seviyede yüksek tekrarlanabilirlik ve tekrar üretilebilirlik değeri ile yüzeydeki bozukluklarını azaltarak gerçekleştirir ve daha verimli bir kalite kontrol sistemi sağlar.

2. Doğru görsel sonuçlar elde edin.
Bir RGB kamera ve beyaz ışıklı aydınlatmaya sahip MA-T, özel efekt yüzeylerinin en doğru şekilde yakalanmasını sağlar ve insan gözünün rengi algıladığı şekilde eşleşen ölçülebilir sonuçlar sunar.

3. Daha yüksek hassasiyetle ölçün.
MA-T kolay anlaşılır ve kolay kullanılır bir tasarım sunar. Merkezi konumdaki açıklık ve 3 konumlandırma pimi, sabit ölçümler sağlarken, dokunmatik ekran navigasyonu işlemi kolaylaştırır. Hepsinden iyisi, ölçüm alanının gerçek zamanlı bir önizlemesi, ölçüm hedefinizin tam olarak istediğiniz yerde olmasını sağlar.

4. Gerçek zamanlı performansı izleyin ve paylaşın.
MA-T6 ve MA-T12 ile birlikte EFX QC, performans eğilimi çizelgeleri ve depolanan ölçüm görüntüleri dahil olmak üzere yeni görsel araçlar sunan bulut tabanlı bir yazılım çözümüdür. Ayrıca, tolerans dışı renklerin giderilmesine yardımcı olmak için gerçek zamanlı performans izleme ve işlem yapılabilir bilgiler sağlar. Bulut tabanlı bir çözüm olduğundan, bu bilgilerin tümünü dağıtılmış tedarik zincirleriniz arasında paylaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir