Renk Ölçümü Ürün Kategorileri

Renk Ölçümü Ürün Kategorileri

Renk trendleri, bilim ve teknolojide dünya lideri olarak, ilhamdan nihai teslimata kadar rengi tutarlı ve doğru bir şekilde kontrol eden eksiksiz çözümler sunuyoruz. Aradığınız şey ister rengi belirtmek, iletmek, formüle etmek ve ölçmek olsun, her seferinde ilk seferinde doğru yapmanıza yardımcı olacağız.

En tutarlı ve hassas numune ölçümünü sunan tezgah üstü spektrofotometreler, X-Rite’ın renk ölçümü uzmanlığının tüm ağırlığını renk kontrol süreçlerine getirir.

X-Rite’ın portatif portatif spektrofotometreleri matbaalarda, laboratuvarlarda, yükleme rampalarında ve renk doğruluğunu doğrulamanız gereken her yerde çeşitli benzersiz örnekler üzerinde renk verilerini yakalar.

X-Rite renk yazılımı, doğruluğu ve tutarlılığı sağlamak ve sonuçları analiz etmek, depolamak ve iletmek için iş akışının tüm aşamalarında rengi belirlemenize, formüle etmenize ve kontrol etmenize yardımcı olur.

X-Rite’ın hat içi spektrofotometreleri, rengi gerçek zamanlı olarak ölçmek için sürekli proses üretim hatlarının üzerine monte edilir, böylece üretim operatörleri doğru renk ayarlamaları yapabilir.

Dış görünüş

Renk, parlaklık ve parıltı gibi görünüm unsurlarını yakalayın ve dijital malzemeleri fiziksel olarak hassas bir şekilde görselleştirerek tasarım ve onay döngülerini pazara daha hızlı sürmek için düzene koyun.

Macbeth teknolojisine dayanan X-Rite, neredeyse tüm aydınlatma ortamlarını taklit etmek ve çoğu baskı ve endüstriyel uygulamanın ihtiyaçlarına uymak için endüstri lideri ışık kabini çözümleri sunar.

Dijital Renk Standartları

Dijital renk standartları, renk seçeneklerinizi seçmenin ve iletmenin en iyi yoludur. Spesifikasyondan nihai üretime kadar tutarlılık ve doğruluk sağlayın… ve rafta müşterilerinize hitap eden ürünler.

Renk Çubuğu Tarama Aletleri

X-Rite’ın renk yaması ve test tablosu tarama cihazları, yazıcıların ve dönüştürücülerin doğru rengi sağlamasına yardımcı olmak için baskı tarafı renk kontrolünü otomatikleştirir. Tekliflerimize göz atın.

Renk Kalibrasyonu ve Profil Oluşturma

Renkleri doğru şekilde yakaladığınızdan, görüntülediğinizden, düzenlediğinizden ve ürettiğinizden emin olun. X-Rite renk kalibrasyonu ve profil oluşturma çözümleri, tasarım, fotoğraf, video ve baskı üretimi iş akışları için monitörleri, tarayıcıları ve yazıcıları kapsar.

dansitometreler

CMYK kalitesinin görsel olarak değerlendirilmesi deneme yanılmalara ve israfa yol açabilir. Doğru ve tekrarlanabilir baskılar için bir baskı odası yoğunluk ölçerin yoğunluğu nasıl ölçtüğünü öğrenin.

Renk Ölçerleri Görüntüle

Ekran renkölçerleri, renk açısından kritik işler için ekrandaki rengin doğru olmasını sağlamak amacıyla ekranları kalibre etmek ve profilini çıkarmak için kullanılır.

Görsel Değerlendirme Araçları

Görme testi araçları, görsel renk değerlendirmenizin olabildiğince iyi olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Eğitim & Seminerler

Seminerler, sınıflar, yerinde eğitimler ve e-Öğrenim modülleri gibi seçeneklerle X-Rite eğitim hizmetleri, renk yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

Sertifikasyon, Danışmanlık ve Hizmetler

Sertifikasyon programlarımız ve dijital renk hizmetlerimiz, doğru renklere ulaşma becerinizi kanıtlamanıza ve sektörünüzde rekabetçi kalmanıza yardımcı olabilir.

X-Rite Parçalar ve Aksesuarlar

X-Rite cihazınızı geliştirmek için bir yedek parça veya başka bir şey mi arıyorsunuz? Parça ve aksesuar kataloğumuzu keşfedin.

Renk Eşleme Uygulamaları

Dijital dünyamız, ilhamınızın sizi götürdüğü her yerde çalışmayı mümkün kılar. X-Rite’ın renk eşleştirme uygulamaları, hareket halindeyken renginizi yakalamanıza, görselleştirmenize ve hayata geçirmenize yardımcı olur.