Yazılar

Monitör Kalibrasyon Cihazı, x-rite i1display pro kalibrasyon cihazı, x-rite cihaz renk kalibrasyonu

X-rite Cihaz Renk Kalibrasyonu

Renk Kalibrasyonu ve Profil Oluşturma

Renk, her iş akışını etkiler. Tutarlı, tekrarlanabilir renkler üretmeniz gerektiğinde, yazıcılarınızın, ekranlarınızın, projektörlerinizin ve tarayıcılarınızın en yüksek renk performansında çalışmasını sağlamak için ödüllü çözümlere güvenebilirsiniz. İster tasarımcı, fotoğrafçı, film yapımcısı, baskı öncesi uzmanı, tabela dükkanı sahibi veya dijital tekstil baskı uzmanı olun, doğru renkte işler basmak için monitörler, projektörler, tarayıcılar ve yazıcılar dahil tüm cihazlarınızı kalibre etmeniz ve profilini çıkarmanız gerekir. ve pazarda öne çıkın.

Monitör Kalibrasyon Cihazı,x-rite i1display pro kalibrasyon cihazı, x-rite cihaz renk kalibrasyonu

i1Pro 3 Ailesi


i1Pro 3 Ailesi, yazıcılarından, ekranlarından ve projektörlerinden doğru renkler isteyen, monitör ve baskı kalitesini takip etmek ve doğrulamak isteyen ve spot renk ölçümlerini yakalaması gereken baskı ve görüntüleme profesyonelleri için tasarlanmıştır.

i1 Yazılımı


X-Rite’ın renk yönetimi için i1 yazılım çözümleri, ekranlardan tarayıcılara ve yazıcılara kadar tüm cihazlarda en yüksek düzeyde renk doğruluğu için doğru özel profiller sağlar.

i1 Grafik Okuyucular


X-Rite grafik okuyucuları ve otomatik tarama çözümleri, insan hatasını en aza indirmek, kalibrasyonu ve profil oluşturmayı hızlandırmak ve öngörülebilir ve tekrarlanabilir renkli sonuçlar oluşturmak için renk kontrolünü otomatikleştirir.

Görüntüleme ve Baskı Öncesi için ICC Profilleri Oluşturmak için i1Profiler’ı Kullanma

i1Profiler’ın geleneksel ve dijital RGB, CMYK ve CMYK+ yazıcılar dahil olmak üzere her türlü giriş ve çıkış cihazı için nasıl profil oluşturduğunu öğrenin. X-Rite eXact Renk Ölçüm Spektrofotometre

Kalibrasyon ve Profil Oluşturma Serisi Web Semineri #1 – Doğru Cihazı Seçmek

Yeni bir kalibrasyon ve profil oluşturma aracı mı arıyorsunuz? i1Pro Ailesindeki yenilikleri ve i1Pro 3 ile i1Pro 3 Plus cihazları arasındaki farkları öğrenmek için bu ücretsiz web seminerine katılın.

Renk Ölçerleri Görüntüle

Ekran renkölçerleri, renk açısından kritik işler için ekrandaki rengin doğru olmasını sağlamak amacıyla ekranları kalibre etmek ve profilini çıkarmak için kullanılır.

Renk Ölçüm Cihazı Kalibrasyonu Nasıl Yapılır?