Yazılar

SDL Atlas Türkiye

Odak Kimya Ltd. SDL Atlas Türkiye’de Yetkili Tek Distribütörü Oldu

 

SDL Atlas, Odak Kimya Ltd.’yi Türkiye münhasır temsilcimiz olarak duyurmaktan mutluluk duyar. 1998 yılında kurulan Odak Kimya, test ekipmanlarında dünya lideri birçok marka ile çalışan, Türkiye bölgesinin önde gelen dağıtım şirketlerinden biridir.

“Türkiye, SDL Atlas için mükemmel bir pazar ve büyük bir başarı elde ettik ve müşterilerimizin SDL Atlas ürün ve hizmetlerine duyduğu güveni takdir ediyoruz. Eski ortağımız Etki’nin gösterdiği sadakat ve sıkı çalışma için teşekkür ederiz. SDL Atlas Genel Müdürü Rick Stanford, “SDL Atlas gelecek için yeni ve heyecan verici büyüme fırsatlarına girerken, artık sayfayı çevirme ve ilerleme zamanı” dedi.

Odak Kimya Ltd. Genel Müdürü Ayla Çuhadaroğlu, “Türkiye pazarında birinci sınıf renk ölçüm sistemlerini temsil eden uzun bir geçmişe sahibiz ve her zaman tekstil testinin fiziksel yönü için son teknoloji cihazlara sahip bir Müdür ekleme arzusuna sahip olduk. laboratuvar. SDL Atlas, Türkiye’de yeni bir ortak arayışına başlayıp Odak’a yaklaştığında, SDL Atlas cihazları ve yeni Test Materyalleri serisi ile yaratılabilecek sinerjiyi fark ettik ve yeni ortaklığımızı kurmaktan çekinmedik”.

SDL Atlas, standart tabanlı testlerde müşterilerin güvenini sağlamaya kendini adamıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Hong Kong ve Çin’deki ofisleri ve uzmanları ve ayrıca 100’den fazla ülkede hizmet veren acenteleri ile SDL Atlas, dünyanın her yerindeki cihaz, ekipman, test malzemeleri ve hizmetlerle müşterilerini desteklemeye hazırdır.

Sarf malzemeleri

SDL Atlas, tekstil ve ev aletleri test pazarlarında en geniş test sarf malzemeleri yelpazesini sunar.

Sarf malzemeleri, birçok tekstil testinin kritik bir parçasıdır. SDL Atlas, eksiksiz bir sarf malzemesi serisi üretir ve dağıtır. Her parti, uygunluğu ve tutarlılığı sağlamak için kapsamlı bir şekilde test edilir.

Kalibrasyon ve Servis

Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’da bulunan UKAS tarafından akredite edilmiş teknisyenlerle, müşterilerimizin yatırımlarını sürdürmelerine ve test cihazlarına olan güvenlerine destek vermeye hazırız. SDL Atlas kalibrasyon sertifikaları tüm akreditasyon kuruluşları tarafından kabul edilmektedir.

SDL Atlas tarafından sağlanan her bir sarf malzemesi lotu, müşterilerimize standartlara dayalı testlerinde en yüksek güveni sağlamak için partiden partiye uygunluk ve tutarlılığı sağlamak için kapsamlı bir şekilde test edilir. Satılan tüm sarf malzemeleri en yüksek kalitededir ve uluslararası standartları karşılamaktadır. SDL Atlas, tekstil ve ev aletleri test pazarlarında en geniş sarf malzemesi yelpazesini sunar. Kapsamlı envanterimiz tek bir kaynaktan çözüm sunar ve ayrıca testlerin verimli, hassas ve uyumlu hale getirilmesine yardımcı olacak teknik uzmanlık sunarız.

  • Aşınma Sarf Malzemeleri
  • Crockmeter Sarf Malzemeleri
  • deterjanlar
  • Tutuşabilirlik Testi
  • Renk Haslığı Testi için Multifiber
  • Fenolik Sararma
  • Boncuklanma ve Sarf Sarf Malzemeleri
  • Yıkama Testi

Yıkama haslığı testleri, çatlama malzemeleri, üretim ağırlıkları, boncuklanma malzemeleri, belirli aletler için özel test malzemeleri ve daha fazlası için çok lifli ve deterjanlar sunuyoruz. SDL Atlas ayrıca ev aletleri testi için geniş bir sarf malzemesi yelpazesine sahiptir. Bunlara birkaç örnek olarak DOE enerji bezi, kirli bez ve standart toprak dahildir.

Odak Kimya Ltd. named Exclusive Distributor for Turkey